Turecké konvektory Vigo

6 položiek

Elektrický konvektor Vigo je vykurovací panel s digitálnym ovládaním. Jeho energetickú účinnosť zabezpečuje elektronický termostat. Ten zastaví prísun elektriny, keď teplota okolia dosiahne vami nastavenú hodnotu. Vďaka indikátoru spotreby energie vidíte, koľko elektriny práve odoberá. Špeciálna konštrukcia ohrievacieho telesa v tvare X sa postará o rovnomernú dodávku tepla do miestnosti. Hliníkový povrch vykurovacieho článku nikdy nedosiahne teplotu spaľovania prachu. Zariadenie je preto vhodné aj pre astmatikov, alergikov a malé deti.
Súčasťou balenia sú stojan na umiestnenie v priestore, držadlo na ľahšiu manipuláciu, konzola na montáž na stenu a prívodný kábel do elektrickej siete s dĺžkou 2 m.
Môžete si vybrať z 5 výkonov (500, 1 000, 1 500, 2 000, 2 500 W) a 6 farebných prevedení (biela, zelená, ružová, inox, drevo, čierne sklo).

Zobraziť:

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.