Sálavé zrkadlové infrapanely ECOSUN GS bez rámu

Sálavé zrkadlové infrapanely ECOSUN GS bez rámu

Veľmi obľúbený moderný spôsob vykurovania kúpeľní. Kombinácia vykurovacieho telesa (sálavý infrapanel) a zrkadla je nie len esteticky ale aj cenovo zaujímavá možnosť. Výhodou je ušetrený priestor a na zahmlievanie zrkadla môžete zabudnúť.

199 € s DPH

Dostupnosť: 3 až 15 pracovných dní

Výrobca: FENIX / ECOSUN (Česko)

Zrkadlové sálavé infrapanely ECOSUN GS sú v ponuke v troch výkonových prevedeniach: 300, 500 a 600W.

Reguláciu zabudovanú nemajú. V prípade, že bude zrkadlový infrapanel primárnym vykurovacím zdrojom, potrebné je doplniť ho termostatom pre reguláciu. V kúpeľniach sa často využívajú napr. zásuvkové termostaty, ktoré tiež nájdete v našej ponuke.

Zrkadlové vykurovacie panely sú veľmi obľúbené aj ako sekundárne (doplnokvé) vykurovanie pri iných vykurovacích systémoch.  

Infrapanely odovzdávajú teplo infračerveným žiarením. Toto sálavé teplo je intenzívnejšie na pocit a preto je dobrou voľbou pre kúpeľne.

Infrakúrenie patrí medzi úsporné typy vykurovacích technológií. Vďaka intenzívnejšiemu pocitu tepla môžeme termostat nastaviť na nižšie hodnoty ako pri bežnom vykurovaní. Tým pádom šetríme energiou (priemerne ušetrený 1°C zníži spotrebu až o 6%).    

Kúrenie zrkadlom je moderné, estetické, šetrí priestor a vylučuje zahmlievanie zrkadla.

Zrkadlový sálavý panel GS sa skladá zo sklenenej časti, vykurovacieho elementu, tepelnej poistky a prívodného vodiča (1m) bez vidlice (koncovka). Panely sú určené k pevnej inštalácii na stenu alebo strop pomocou konzoly, ktorá je súčasťou balenia. Napätie 230V. Úchyty umožňujú inštaláciu panelov na stenu (zvislo) aj na strop (vodorovne). Pre stropnú inštaláciu je nutný stropný rám (súčasť výrobku). Ich trieda ochrany v rámci odolnosti voči vlhkosti a vode je IP44.

Technické údaje:

Typ ECOSUN GS300 zrkadlo ECOSUN GS500 zrkadlo   ECOSUN GS600 zrkadlo  
Príkon (W) 300 500   600  
Šírka (mm) 585 400   1185  
Výška (mm) 585 1200   585  
Hĺbka (mm) 41 41   41  
Hmotnosť (kg) 10,55 16,5   21,15  
Krytie IP44 IP44   IP44  
Orientačná výhrevnosť (m3) 10 17   20  

Orientačná výhrevnosť sa nevzťahuje na neštandardné budovy ako napr. kostoly, staré stavby a pod., ktoré často potrebujú vyšší výkon. Pre nízkoenergetické a pasívne stavby je uvedená orientačná výhrevnosť predimenzovaná. V týchto prípadoch nás neváhajte kontaktovať pre konzultáciu potrebného výkonu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.