Chrómové podpery pre panely GR / GR+

Chrómové podpery pre panely GR / GR+

Nie vždy je vhodné alebo možné vykurovací panel zavesiť na stenu. Preto ponúkame možnosť inštalácie na estetické a bezpečné chrómové podpery.

53,30 € s DPH

Dostupnosť: 3 až 15 pracovných dní

GR panely je možné s pomocou týchto podpier umiestniť na podlahu - napr. pri presklennej ploche, na ktorú nie je možné panel zavesiť. Panel sa vloží do výrezu podpier, podpery sa k panelu zafixujú pomocou aretačných skrutiek. Panel je na podperách stabilný, pre trvalé inštalácie však odporúčame podpery pripevniť k podlahe (v podstave sú dva otvory pre skrutku 6mm so zápustnou hlavou). Podpery sú určené pre inštaláciu panelov na šírku, pri inštalácii na výšku (obzvlášť pri GR 900) hrozí náhodné prevrátenie panelu. Na panel umiestnený na podperách nesmie byť vyvíjaný neprimeraný tlak - pri voľnom umiestnení hrozí prevrátenie, pri fixácii podpier k podlahe vzniká riziko poškodenia skla v mieste uchytenia podpery.


Rozmery: priemer podstavy 130mm, výška podpery 105mm (spodná hrana panelu 55mm nad podlahou), rozteč fixačných otvorov v podstave 85mm, povrchová úprava lesklý chróm.


Obsah sady: podpera GR panela (2ks), plastová krytka konzol GR panela (2ks)

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.