Vysokoteplotný infražiarič SOLAMAGIC S2 BT

Vysokoteplotný infražiarič SOLAMAGIC S2 BT

VHODNÉ AJ PRE OTVORENÉ TERASY

Terasový infražiarič s ovládaním cez bluetooth mobilnou aplikáciou. Montáž: na stenu / na strop.

876 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: SOLAMAGIC (Nemecko)

Infražiariče Solamagic predstavujú veľmi účinný a moderný doplnok Vašej terasy s integrovaným ovládacím modulom. Môžete si pohodlné večerné posedenia vychutnať aj v prechodných obdobiach.

Infražiarič Solamagic S2 BT sa vyznačuje pekným dizajnom, ktorý je vhodný do každého prostredia. Je dostupný vo výkone 2500 W a vybrať si môžete z troch farebných prevedení:

  • bielej,
  • titánovej, 
  • antracitovej.

Sálavé teplo z infraohrievačov Vám prinesie na terasy, altánky, balkóny ale aj interiérové priestory tepelnú pohodu s pozitívnym terapeutickým účinkom.

Terasový infražiarič SOLAMAGIC S2 BT sa vyznačuje vysokou efektivitou výroby a distribúcie tepla, ktoré Vám dopraje tam, kde ho potrebujete a vtedy, keď ho potrebujete. Energetické úspory tak dosiahnu desiatky percent. Infražiarič nemá nahrievaciu fázu a efektívne sála teplo už sekundu po zapnutí. Do sekundy sa dostane výkonovo na 92% svojho potenciálu.

CHARAKTERISTIKA:

  • Obsahuje integrovaný ovládací modul, ktorý prostredníctvom bluetooth komunikuje s mobilnou aplikáciou SOLAMAGIC.
  • Poskytuje tri výkonnostné stupne: 33% / 66% / 100% výkon.
  • Žiarivka Philips HeLeN IR má životnosť minimálne 5000 hodín.
  • Infražiarič je vyrobený z nehrdzavejúceho materiálu - hliníka a ušľachtilej ocele - odolného voči vlhkosti a chladu. Má ochranu proti striekajúcej vode IP 44. Jeho odolnosť je overená aj v podmienkach chladných škandinávskych krajín.
  • Vyznačuje sa čistou prevádzkou. Neprodukuje žiadne spaliny, CO2 a nespôsobuje znečistenie, prašnosť ani hluk. Modely S2 majú navyše svietivosť stlmenú až o 92%!
  • Zariadenie obsahuje mriežku z ušľachtilej ocele, ktorá bráni dotyku s vykurovacím elementom.
  • Inštalácia a spustenie zariadenia sú nenáročné. Montáž je možné realizovať na stenu / na strop prostredníctvom T-konzol, ktoré sú v balení. Balenie obsahuje aj napájací vodič 1,8 m ukončený vidlicou.

 

Technické údaje:

Typ Výkon (W) Napájanie (V) Krytie Rozmery DxŠxV (mm) Hmotnosť (kg)
S2 2500 BT 2500 230 IP44 866x200x92 (+ výška konzoly 125) 5,1
Montáž na stenu: minimálna vzdialenosť od steny 250 mm, minimálna vzdialenosť od stropu 300 mm
Montáž na strop: minimálna vzdialenosť od steny 350 mm

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.