Elektrické radiátory Gabarrón DIL6GC WIFI, 750 W

Elektrické radiátory Gabarrón DIL6GC WIFI, 750 W

POSLEDNÝ KUS

Riadenie vykurovacieho systému cez WiFi. Maximálny komfort a úspora v spotrebe el. energie, prispôsobením vykurovania Vašim potrebám.

331,20 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

G Control Systém umožňuje spotrebiteľovi riadenie a reguláciu vykurovacieho systému odkiaľkoľvek a kedykoľvek cez WIFI. Spotrebiteľ takto získava plný prístup k riadeniu radiátorov pomocou internetového pripojenia prostredníctvom PC zariadení či smartfónov a tabletov Android a iOS. Vďaka voľne prístupnej aplikácii je možné nielen z diaľky ovládať rôzne teplotné nastavenia, ale aj získavať informácie o spotrebe všetkých radiátorov vo vykurovacom systéme.

  • Pre možnosť ovládania radiátorov Diligens cez Wifi je nevyhnutné doobjednať internetovú bránu G CONTROL HUB, ktorú nájdete na našej stránke.
  • Pre získavanie informácií o spotrebe jednotlivých radiátorov Diligens, je potrebné doobjednať okrem internetovej brány G CONTROL HUB aj elektromer G CONTROL PM, ktorý nájdete na našej stránke.

Viac informácií o WiFi ovládaní, aj podrobný popis funkcií radiátorov Diligens nájdete v Katalógu radiátorov DILIGENS či v Katalógu radiátorov Gabarrón.

Výroba eletrických radiátorov Gabarrón Diligens je výrazne zameraná na dosiahnutie čo najvyššej energetickej úspory, pričom sa ale nezabudlo ani na tichú komfortnú prevádzku a pekný vzhľad. Radiátory DILIGENS sú vyrobené z komponentov najvyššej kvality, majú zabudovaný veľmi presný priestorový termostat, neobsahujú žiadnu teplonosnú tekutinu a majú mimoriadne elegantné zaoblené línie.

Plne automatizované elektrostatické práškové lakovanie zaručuje perfektnú povrchovú úpravu proti starnutiu a korózii.

Ako je možné, že úspora energie môže dosiahnuť až 30%?

Technológia ETCO (Electronic Triac Control Optimizer) prináša inovačné riešenie pre optimalizáciu odberu elektrickej energie počas vykurovania. ETCO spolupracuje so zabudovaným termostatom a usmerňuje odber elektriny formou výpočtu potrebného príkonu na udržiavanie nastavenej teploty.

Vynikajúce akumulačné vlastnosti tiež výrazne prispievajú k úspornej prevádzke radiátorov Gabarrón. Príklad: keď z elektrickej siete odpojíme bežný plechový elektrický konvektor, tak vychladne za 3 minúty. Ak spravíme to isté s radiátorom Gabarrón, tak vychladnutie prichádza až po 20-30 minútach. Tým pádom sa predlžujú prevádzkové úseky, počas ktorých si radiátory držia teplotu bez odberu elektrickej energie.

Vysoko kvalitná hliníková konštrukcia umožňuje prirodzené prúdenie teplého vzduchu a poskytuje dokonalé rozloženie tepla v miestnosti. Radiátory Gabarrón využívajú 100% spotrebovanej energie a takto nedochádza k nevyužitému čerpaniu elektriky. Prenos tepla prebieha cez veľkoplošný hliníkový povrch (predný kryt) s maximálnym kalorickým výkonom.

V radiátoroch Diligens nechýba ani detektor otvorených okien. Ak je aktivovaná funkcia detekcie otvorených okien, radiátor sa automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v miestnosti. Ak radiátor zistí pokles teploty o 2,4°C v priebehu 4 minút, vypne sa. Po 30 minútach sa radiátor vráti do predchádzajúceho režimu prevádzky.

Montáž radiátorov je veľmi jednoduchá a prebieha uchytením na nastenné konzoly (obsah balenia). Z hľadiska elektrického pripojenia sú radiátory vybavené káblom s dĺžkou 1m ukončené vidlicou. Kábel sa nachádza na pravej strane radiátora (ak stojíme oproti), čiže na tej strane, kde je ovládací panel.

PC verzia aplikácie ELNUR WiFi Control:

PC verzia

Aplikácia pre Smart zariadenia je dostupná na:

aplikácia

Technické údaje

Typ Príkon (W) Výška (cm) Šírka (cm) Hĺbka (cm) Hmotnosť (kg) Výhrevnosť (m3)
DIL6GC 750 58 59,5 10 11 25
Orientačná výhrevnosť sa nevzťahuje na neštandardné budovy ako napr. kostoly, staré stavby a pod., ktoré často potrebujú vyšší výkon. Pre nízkoenergetické a pasívne stavby je uvedená orientačná výhrevnosť predimenzovaná. V týchto prípadoch nás neváhajte kontaktovať pre konzultáciu potrebného výkonu.

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.