STADLER FORM EMMA

STADLER FORM EMMA

ULTRAZVUKOVÝ ZVLHČOVAČ

Emma je jedinečný osobný zvlhčovač, ktorý je vďaka USB pripojeniu použiteľný kdekoľvek. Stane sa tak neodmysliteľnou súčasťou každej vašej cesty.

49 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Stadler Form

Osobný zvlhčovač je ideálnym riešením, keď je vzduch až priveľmi suchý. Emma sa postará o optimálnu vlhkosť vzduchu. Zvlhčovač je vybavený káblom USB pre mobilné a taktiež adaptérom pre domáce použitie. Emma bola navrhnutá tak, aby bola ľahká a kompaktná. Jej telo je možné uložiť do fľaše tak, aby sa čím viac šetril priestor. Je balená v praktickom cestovnom puzdre, ktoré je súčasťou balenia. Dve rôzne nastavenia vám umožňujú prispôsobiť výkon zvlhčovača vašim potrebám. Tento praktický zvlhčovač vzduchu je ideálny do spálne, takmer si nevšimnete, že tam je.

Jednoduchý a praktický

Osobný zvlhčovač je použiteľný naozaj kdekoľvek. Vďaka USB káblu ho môžeme pohodlne prenášať a používať nezávisle na tom, či práve máme k dispozícii pripojenie k sieti. Súčasťou balenia je aj adaptér pre pripojenie na sieť, vďaka čomu sa z Emmy stáva naozaj univerzálny spoločník na cesty alebo na doma.

Kompaktný a inovatívny

Emma sa zmestí do akejkoľvek cestovnej batožiny. Celú ju jednoducho spraceme do fľaše alebo teda zásobníka na vodu a vložíme do štýlového puzdra, ktoré je súčasťou balenia.

Nenaruší spánok

Tento jedinečný osobný zvlhčovač môžeme mať pokojne umiestnený aj v priestore, ktorý je vyhradený na spánok. Má totiž veľmi tichú prevádzku a LED indikátory prevádzky, umiestnené na tele, môžeme stlmiť alebo úplne vypnúť.

Technické údaje:

• Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
• Príkon 10 W
• 2 úrovne výkonu
• Nádoba na vodu s objemom 0,5 l
• Nočný režim (stlmenie alebo úplné vypnutie LED indikátorov)
• Rozmery 125 x 215 x 80 mm (šírka x výška x hĺbka)
• Hmotnosť 0,4 kg
• Úroveň hluku < 27 dB(A)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.