Gabarrón IFP

Gabarrón IFP

VHODNÉ AJ PRE OTVORENÉ TERASY DOPRAVA ZDARMA!

Predstavujeme Vám nový stojanový infražiarič od španielskeho výrobcu Gabarrón s výkonom do 2000 W.

212,04 € s DPH

228 € s DPH Zľava 7%

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

Stojanové infražiariče Gabarrón IFP Vám na terasy prinášajú tepelnú pohodu aj v prechodných ročných obdobiach. Ich vysoká účinnosť, nízka svietivosť, úplne tichá prevádzka a možnosť presúvania zabezpečia komfort, ktorý ocení celá Vaša rodina. Žiarič je možné nastaviť na dva výkonnostne stupne:

1000 W / 2000 W

POZITÍVNE ÚČINKY NA ZDRAVIE

Infražiariče IFP pracujú na nízkych infračervených frekvenciách, ktoré umožňujú prienik tepelných lúčov hlbšie do nášho tela. Lúče podporujú látkovú výmenu a dochádza k uvoľneniu svalového napätia. Uzdravujúci účinok je citeľný pri reumatických, svalových, kĺbových problémoch a aj pri vírusových a zápalových ochoreniach.

MONTÁŽ

Zariadenia sú vybavené ochranným krytím IP34. To znamená, že sú použiteľné aj do vonkajšieho prostredia, ale je vhodné ich chrániť pred vplyvmi počasia. Výška žiariča je 210 cm, inštruktážny návod a potrebné príslušenstvo k montáži nájdete v balení. Infražiariče sú ukončené 2 m dlhým prívodným vodičom s vidlicou.

 

TYP VÝKON (W) NAPÁJANIE (V) KRYTIE ROZMERY (mm) HMOTNOSŤ (kg)
GABARRÓN IFP 1000/2000 230 IP34 500x500x2100 13

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.