Elektrický kotol CMX-15i so zabudovaným TUV zásobníkom

Elektrický kotol CMX-15i so zabudovaným TUV zásobníkom

DOPRAVA ZDARMA!

Kotly Gabarrón CMXi sú elektrické kotly, ktoré poskytujú ústredné teplovodné vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody (TÚV). Môžu sa používať s teplovodnými radiátormi, a pomocou špeciálnej inštalačnej sady aj s podlahovým či stropným vykurovacím systémom

1860 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

Výkon je nastaviteľný od 2kW do 15kW, a to po jednom kW. Výkon sa nastavuje podľa potrieb vykurovacieho systému. Kotly Gabarrón môžu byť pripojené na trojfázovú (3x400V+N), aj na jednofázovú (230V) sieť (maximálny výkon pri jednofázovom napájaní je 12kW).

Kotly sú určené pre vnútornú inštaláciu, na stenu, ktorá je schopná udržať ich váhu aj v naplnenom stave.

Teplotu vykurovacej vody a TÚV je možné nastaviť na digitálnom ovládacom paneli. Kotly Gabarrón majú modulačnú operáciu, ktorá v kombinácii s programovateľným izbovým termostatom prispôsobuje vykurovací výkon k potrebám systému, a tým sa dosiahne maximálna energetická účinnosť a úspory v spotrebe elektrickej energie. Kotly nie sú vybavené izbovým termostatom, ostatné komponenty potrebné na inštaláciu sú súčasťou balenia.

Ohrievanie vody na vykurovanie a na TÚV sú od seba nezávislé procesy, ale nikdy sa neprebiehajú súčasne, ohrievanie TÚV má vždy prioritu pred vykurovaním.

Technické parametre:

kotol

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.