HEPA filter EF100

HEPA filter EF100

Náhradný HEPA filter s aktívnym uhlím k čističke vzduchu ELÍZ EAP 05B, miera filtrácie viac ako 99,9%, filtruje prach, peľ, baktérie, zápach, škodlivé plyny.

6 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: ELIZ

Náhradný HEPA filter s aktívnym uhlím pre čističku vzduchu do auta ELÍZ EAP 05B.
HEPA filter vďaka svojej štruktúre z mikrovlákna a vlastnostiam dokáže odfiltrovať škodlivé mikročastice s priemerom väčším ako 20 nanometrov, ako sú prach, alergény, baktérie a niektoré vírusy.

Aktívne uhlie

Filtráciou vzduchu cez HEPA filter s aktívnym uhlím sa vzduch prečistí a do miestnosti prúdi svieži a čerstvý. HEPA filter z mikrovlákna s veľkosťou pórov 0,01 μm a s prímesou aktívneho uhlia dosahuje mieru filtrácie vzduchu viac ako 99,9%. Prírodný aktívny uhlík z kokosových škrupín má veľký špecifický povrch, vysokú pevnosť, rovnomernú veľkosť častíc, dobre vyvinutú štruktúru pórov, silnú adsorpčnú kapacitu a nízku odolnosť. Dokáže eliminovať zápach a účinne zachytiť a rozložiť rôzne škodlivé plyny, ako je formaldehyd, toluén a TVOC – prchavé organické zlúčeniny.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.