Nástenný vysokoteplotný infražiarič ECOSUN TH 1500

Nástenný vysokoteplotný infražiarič ECOSUN TH 1500

OPRAVENÝ VHODNÉ PRE UZAVRETÉ TERASY ESTETICKÉ NEDOSTATKY

Infražiarič ECOSUN TH je moderným a veľmi praktickým vykurovacím telesom vhodným pre uzavreté terasy, altánky či zimné záhrady.

135,20 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: FENIX / ECOSUN (Česko)

Infražiariče ECOSUN TH sú predovšetkým určené pre uzavreté terasy, zimné záhrady, altánky, atď. Pre otvorené terasy a iné exteriérové priestory ECOSUN TH nedoporúčame.

Možné je doobjednanie dvoj alebo trojramenného závesu pre použitie resp. zavesenie dvoch alebo troch zariadení v skupine. Vďaka tejto možnosti nachádzajú uplatnenie aj v priemyselných priestoroch. Nechýba ani možnosť doobjednania ochrannej mriežky.

Pri podstropných inštaláciách musí byť horná hrana panelu minimálne 30 cm pod stropnou konštrukciou. Súčasťou balenia sú stenové výklopné závesy pre inštaláciu pod náklonom. Súčasťou je aj pripojovací vodič s dĺžkou 2 m zakončený vidlicou (koncovka do zásuvky). Doporučená výška inštalácie je 1,8 m nad podlahu.

K regulácii odporúčame diaľkový ovládač V20 s prijímačom V25. Sú to produkty bezdrôtovej regulácie Watts, ktoré nájdete na našej stránke v sekcii regulácia. Pri interiérovej inštalácii je ako regulácia vhodný aj zásuvkový termostat.

Technické údaje:

Typ Výkon (W) Napájanie (V) Krytie Rozmery (mm) Hmotnosť (kg)
ECOSUN TH 15 1500 230 IP44 1580x140x45 4,4

 

 

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.