Rohnson R-892 Emperor Penguin 4,1 kW

Rohnson R-892 Emperor Penguin 4,1 kW

Mobilné klimatizačné zariadenie Rohnson s výkonom 4,1 kW Vám spríjemní pobyt v domácnosti počas horúcich letných dní a zabezpečí Vám optimálnu teplotu aj vlhkosť vzduchu. Výrobca poskytuje na model až 5 ročnú záruku!

599 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: Rohnson

Klimatizácia je dizajnovo veľmi vkusná. Lamely a dislpej sú viditeľné z vrchnej strany zariadenia. Oproti 3,5 kW typu, táto klimatizácia ponúka aj automatický pohyb lamiel vo vertikálnom smere. Ovládanie prebieha dodávaným diaľkovým ovládačom. Na ňom si viete nastaviť režim chladenia, odvlhčovania, časovač, úroveň ventilátora a požadovanú teplotu v rozmedzí 16-30 stupňov.

Klíma je plnená ekologickým chladivom R290 a má energetickú trieda A. Montážna sada pre inštaláciu na okno nie je v balení, je potrebné ju doobjednať zvlášť. Nájdete ju medzi ostatnými produktami v sekcií Mobilné klimatizácie.

TYP R-892 Emperor Penguin
Výkon (kW) 4,1
Odvlhčovanie (l/deň) 33,6
Veľkosť miestnosti (m2) 55
Objem prietoku vzduchu (m3/h) 550
Maximálna úroveň hlučnosti (dBA) 65
Energetická trieda A
Rozmery (mm) š/v/h 470 x 800 x 410
Váha (kg) 32

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.