Nízkoteplotné sálavé infrapanely ECOSUN K+, 100 W

Nízkoteplotné sálavé infrapanely ECOSUN K+, 100 W

Nízkoteplotné sálavé infrapanely ECOSUN K+ majú jednotnú výšku 32 cm a sú dostupné aj v nižších výkonových radách, vďaka čomu je ich použitie vhodné v kostolných laviciach, v kancelárskych stoloch v pokladničných boxoch aj pri zvieratách.

53,60 € s DPH

67 € s DPH Zľava 20%

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: FENIX / ECOSUN (Česko)

Nízkoteplotné sálavé infrapanely ECOSUN K+ majú jednotnú výšku 32 cm a sú dostupné aj v nižších výkonových radách, vďaka čomu je ich použitie vhodné v kostolných laviciach, v kancelárskych stoloch v pokladničných boxoch aj pri zvieratách. Ich úlohou je lokálne zvýšenie teploty a tým aj komfortu.

Tento konkrétny výpredajový typ je dostupný vo výkone 100W a v hnedej farbe.

Infrakúrenie, teda infračervené teplo sa zo všetkých vykurovacích systémov najviac pocitovo podobá slnku. Aj z tohto dôvodu sú nízkoteplotné infrapanely nadmieru vhodné pre temperovanie či vykurovanie miestností so zvieratmi.

Princíp infrakúrenia sa zakladá na infračervenom žiarení, ktoré je sálaním odovzdávané cez povrch sálavých infrapanelov. Toto sálavé teplo prvotne neohrieva vzduch ale predmety, na ktoré dopadne. Vzduch sa následne ohrieva od týchto predmetov. Nakoľko toto infračervené žiarenie dopadá aj na ľudí, teplo je na pocit intenzívnejšie ako pri bežnom vykurovaní.

Ďalšie výhody infrakúrenia: nevysušuje vzduch, nevíri prach a chráni steny pred plesňami.

Ich uchytenie je štandardne pripravené na bočnú stenu. Súčasťou balenia je aj konzola pre inštaláciu na strop. Panely obsahujú prívodný vodič s dĺžkou 0,7m (pri 100, 200, 270W) a 1,2m (pri 330 a 400W)  bez vidlice (koncovka).

Technické údaje:

Typ Výkon (W) Napätie (V) Rozmer (mm) Váha (kg) Orientačná výhrevnosť (m3)
ECOSUN 100 K+ 100 230 500x320x30 2,5 3

Orientačná výhrevnosť sa nevzťahuje na neštandardné budovy, ktoré môžu potrebovať vyšší výkon.

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.