Regulátor OJ ETO2-4550 (dvojzónový)

Regulátor OJ ETO2-4550 (dvojzónový)

Dvoj-zónový regulátor pre reguláciu vyhrievania strešných odkvapov, zvodov a vonkajších plôch.

307,62 € s DPH

323,81 € s DPH Zľava 5%

Dostupnosť: 2 až 7 pracovných dní

Výrobca: FENIX

Regulátor umožňuje nezávislé riadenie dvoch okruhov protimrazovej ochrany. Vďaka tomu je možné jedným regulátorom samostatne ovládať vyhrievanie chodníka a súčasne strešných odkvapov / zvodov, alebo riadiť protimrazovú ochranu severnej a južnej strany strechy. Regulátor umožňuje aj dvojstupňové riadenie výkonu, alebo riadenie teplovodných systémov protimrazovej ochrany.

Oba okruhy musia mať svoj vlastný vlhkostný senzor (ETOR-55 pre strešné a ETOG-55 pre zemné aplikácie), pri ochrane strešných odkvapov musí byť zapojený aj teplotný snímač ETF-744/99 (je spoločný pre obe zóny), pre zemné aplikácie sníma teplotu vlhkostno-teplotný senzor ETOG-55, alebo je možné rovnako ako pri ochrane striech využiť spoločný teplotný snímač ETF-744/99. Teplotný snímač sa umiestňuje na "najchladnejšie" miesto aplikácie (severná strana objektu alebo neslnečné miesto).

Senzory nie sú súčasťou regulátora, objednávajú sa podľa typu aplikácie (ochrana komunikácie a / alebo strechy) a podľa počtu chránených zón. Regulátor ETO2-4550 sa umiestňuje do rozvádzača na DIN lištu (9 modulov).

Technické údaje:

Krytie: IP 20
Spínaný prúd: 3x 16 A
Rozsah teplôt - priestor: -
Rozsah teplôt - sonda: -20 ... 10°C
Teplotný útlm: -
Kontrolka chodu: Na displeji
Hysterézia: 1°C
Vypínač: -

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.