Bezdrôtový programovateľný termostat T105RF

Bezdrôtový programovateľný termostat T105RF

Týždenný bezdrôtový programovateľný termostat s podsvieteným displejom, pomocou ktorého možno jednoducho a efektívne nastaviť kontrolu teploty v miestnosti, bez nutnosti inštalácie káblov medzi termostatom a vykurovacím zariadením.

74 € s DPH

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: Salus

Bezdrôtový termostat umožňuje používať termostat na potrebnom mieste, termostat následne komunikuje s prijímačom pomocou analógového prenosu na frekvencii 868MHz.

Je vzhľadom k svojmu širokému využitiu univerzálny programovateľný termostat vhodný na reguláciu všetkých typov kotlov, elektrických priamotopov, spína zariadenie od 0-230V s maximálnou záťažou 16A.

Programové vybavenie:

  • termostat je vybavený prehľadným displejom s týždenným programom, s možnosťou výberu 9 programov, z ktorých u 3 programov je možnosť používateľského nastavenia, zvyšných 6 programov je prednastavených
  • v rámci programu možno striedať po hodinách dve teploty komfortné (slnko) a úsporné (mesiac), ktoré možno nastaviť na ľubovoľnú hodnotu
  • termostat umožňuje nastaviť na každý deň iný program

Manuálny režim

V manuálnom režime meníte 2 teploty (komfortná, úsporná) a je možné nastaviť dobu návratu, po ktorej sa termostat z manuálneho režimu vráti do nastaveného programu..

Protizámrzný režim

Možnosť temperovania na 7 °C.

Technické údaje:

Rozsah riadenia teplôt °C 5 - 30
Presnosť °C +/- 0,2
Spínanie V, Hz, A 0 - 230V, 50Hz, 16A
Rozmery mm 154 x 80 x 30
Napájanie - alkalické batérie  2x LR6
Bezdrôtový dosah 100m va voľnej ploche

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.