Elektrické rebríkové radiátory Gabarrón TBBK s programovateľným ovládacím panelom

Elektrické rebríkové radiátory Gabarrón TBBK s programovateľným ovládacím panelom

Elektrické kúpeľňové radiátory Gabarrón TBBK s digitálnym ovládacím panelom s možnosťou programovania, plnené olejom pre úsporné, estetické a komfortné vykurovanie Vašej kúpeľne.

312,48 € s DPH

Dostupnosť: 3 až 15 pracovných dní

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

Kúpeľňové radiátory Gabarrón sú plnené olejom pre dosiahnutie čo najvyššej účinnosti. Olej je ich súčasťou od samotnej výroby a nikdy si nevyžaduje doplnenie, údržbu ani výmenu. V ponuke sú v bielej farbe v dvoch výkonových prevedeniach: 300, 600 W. Samozrejmosťou je ich krytie proti striekajúcej vode IP44.

Vhodné sú aj ako hlavný vykurovací zdroj kúpeľne a môžu byť aj veľmi užitočným doplnkom pri iných vykurovacích systémoch.

Vybavené sú digitálnym ovládacím panelom, ktorý umožňuje nastavenie denného aj týždenného programu a ďalších užitočných funkcií ako napr. detektor otvorených okien - ak je aktivovaná funkcia detekcie otvorených okien, radiátor sa automaticky vypne v prípade náhleho poklesu teploty v miestnosti. Ovládací panel obsahuje veľmi presný priestorový termostat (± 0,1ºC).

Plne automatizované elektrostatické práškové lakovanie zaručuje perfektnú povrchovú úpravu proti starnutiu a korózii.

Montáž radiátorov je veľmi jednoduchá a prebieha uchytením na nastenné držiaky (obsah balenia). Z hľadiska elektrického pripojenia sú radiátory vybavené káblom s dĺžkou 1,5 m bez vidlice (koncovka). Kábel sa nachádza na pravej strane radiátora (ak stojíme oproti), čiže na tej strane, kde je ovládací panel.

Technické údaje:

Typ TBB-8K TBB-12K
Šírka (cm) 50 50
Hĺbka (cm) 8 8
Výška(cm) 87 128
Hmotnosť (kg) 10 14
Príkon (W) 300 600
Napätie (V) 220-240 220-240
Orientačná výhrevnosť (m3) 10 20

Orientačná výhrevnosť sa nevzťahuje na neštandardné budovy ako napr. kostoly, staré stavby a pod., ktoré často potrebujú vyšší výkon. Pre nízkoenergetické a pasívne stavby je uvedená orientačná výhrevnosť predimenzovaná. V týchto prípadoch nás neváhajte kontaktovať pre konzultáciu potrebného výkonu. 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.