Gabarrón IFC

Gabarrón IFC

Karbónový vysokoteplotný infražiarič s diaľkovým ovládaním. Čierne prevedenie. Montáž: na stenu / na strop.

162 € s DPH

180 € s DPH Zľava 10%

Dostupnosť: Na sklade

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

Karbónové infražiariče Gabarrón IFC Vám na terasy prinášajú tepelnú pohodu aj v prechodných ročných obdobiach. Ich diaľkové ovládanie, vysoká účinnosť, nízka svietivosť a úplne tichá prevádzka zabezpečia komfort, ktorý ocení celá Vaša rodina.

EFEKTÍVNE KARBÓNOVÉ VLÁKNO

Karbónové infračervené vlákno pokryté niklom dodáva žiaričom väčšiu mechanickú a antikoróznu odolnosť. Poskytuje výrazne väčšiu tepelnú účinnosť, ktorá dosahuje až 98 % elektrickej energie premenenej na teplo. Výsledkom takejto efektivity sú nízke prevádzkové náklady a rýchla produkcia tepla, ktoré pocítite po pár sekundách.

DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Diaľkový ovládač je veľmi komfortným doplnkom pre každé vykurovacie zariadenie. Možnosť regulovať výkon zariadenia od terasového stolíka Vás obvykle stojí ďalšie peniaze. To však neplatí pri infražiaričoch IFC! Ovládací prvok je súčasťou ceny aj balenia a je mimoriadne jednoduchý na používanie. Umožňuje nastavenieštyroch stupňov výkonu:

IFC Gabarrón: 800 W / 1200 W / 1600 W / 2000 W

POZITÍVNE ÚČINKY NA ZDRAVIE

Infražiariče IFC pracujú na nízkych infračervených frekvenciách, ktoré umožňujú prienik tepelných lúčov hlbšie do nášho tela. Lúče podporujú látkovú výmenu a dochádza k uvoľneniu svalového napätia. Uzdravujúci účinok je citeľný pri reumatických, svalových, kĺbových problémoch a aj pri vírusových a zápalových ochoreniach.

MONTÁŽ

Zariadenia sú vybavené ochranným krytím IP55, takže ich bez obáv je možné použiť do vlhkého a celkovo vonkajšieho prostredia. Môžu sa inštalovať na stenu, prípadne na strop pomocou konzol, ktoré sa nachádzajú v balení. Odporúčaná výška inštalácie je 1,8-2,5 m. Infražiariče sú ukončené 2 m dlhým prívodným vodičom s vidlicou.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.