Elektrické rebríkové radiátory Gabarrón TBC s manuálnym termostatom

Elektrické rebríkové radiátory Gabarrón TBC s manuálnym termostatom

Elektrické kúpeľňové radiátory Gabarrón TBC s chrómovým povrchom, plnené olejom pre úsporné, estetické a komfortné vykurovanie Vašej kúpeľne. Obsahujú manuálny termostat.

435,24 € s DPH

Dostupnosť: 10 až 15 pracovných dní

Výrobca: ELNUR / Gabarrón (Španielsko)

Kúpeľňové radiátory Gabarrón sú plnené olejom pre dosiahnutie čo najvyššej účinnosti. Olej je ich súčasťou od samotnej výroby a nikdy si nevyžaduje doplnenie, údržbu ani výmenu. V ponuke sú s chrómovým povrchom v dvoch výkonových prevedeniach: 300 a 500 W. Samozrejmosťou je ich krytie proti striekajúcej vode IP54.

Vhodné sú aj ako hlavný vykurovací zdroj kúpeľne a môžu byť aj veľmi užitočným doplnkom pri iných vykurovacích systémoch.

Vybavené sú manuálnym termostatom, ktorý umožňuje nastavenie vykurovacieho výkonu.

Montáž radiátorov je veľmi jednoduchá a prebieha uchytením na nastenné držiaky (obsah balenia). Z hľadiska elektrického pripojenia sú radiátory vybavené káblom s dĺžkou 1,5 m bez vidlice (koncovka). Kábel sa nachádza na pravej strane radiátora (ak stojíme oproti), čiže na tej strane, kde je manuálny termostat.

Technické údaje:

Typ TBC-8 TBC-12
Šírka (cm) 50 50
Hĺbka (cm) 8 8
Výška (cm) 87 128
Hmotnosť (kg) 10 14
Príkon (W) 300 500
Napätie (V) 220-240 220-240
Orientačná výhrevnosť (m3) 10 17

Orientačná výhrevnosť sa nevzťahuje na neštandardné budovy ako napr. kostoly, staré stavby a pod., ktoré často potrebujú vyšší výkon. Pre nízkoenergetické a pasívne stavby je uvedená orientačná výhrevnosť predimenzovaná. V týchto prípadoch nás neváhajte kontaktovať pre konzultáciu potrebného výkonu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch cookies a ako je možné zabrániť ich používaniu nájdete v obchodných podmienkach v sekcii 9, o ochrane osobných údajov.